WIKDOOR - Dobrotliwy.com.pl

WIKDOOR

Dane adresowe:

Matki Boskiej Bolesnej 44,
34-600 Limanowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

Wiktor Łosin
biuro@wikdoor.pl
663983866

Dane firmy:

WIKDOOR
NIP: 6562191617
REGON: 368985077

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy WIKDOOR

Dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, a także bram garażowych oraz podłóg drewnianych i paneli podłogowych najlepszych polskich i zagranicznych producentów. W naszym salonie klient znajdzie wysokiej jakości stolarkę budowlaną dla domu i budownictwa przemysłowego, w tym również okna, drzwi i podłogi dla firm hotelarskich, budynków użyteczności publicznej, szpitali i wielu innych. W regularnej ofercie posiadamy także wyposażenie domów w postaci elementów wykończeniowych dla podłóg (listwy przypodłogowe, progowe i inne) oraz okien (rolety, parapety, itp.). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą osobiście w naszym salonie WIKDOOR Okna, podłogi i drzwi w Limanowej, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 44 lub za pośrednictwem strony internetowej.

Oferta firmy

Salon WIKDOOR Okna, podłogi i drzwi oferuje:
1. Stolarkę okienną i drzwiową dla domu i budynków przemysłowych.
2. Podłogi drewniane i panele podłogowe renomowanych marek.
3. Elementy wykończeniowe w postaci: listwy przypodłogowych, listw progowych, parapetów, rolet i żaluzji, itp.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Okna to dla nas całe życie.
RetroCegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych.
Farby Kabe – producent wysokiej jakości artykułów do remontu oraz chemii budowlanej oferuje swoim klientom obszerny asortyment farb, systemów ocieplania ścian oraz tynków cienkowarstwowych.