Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda - Dobrotliwy.com.pl

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Okna to dla nas całe życie. Poświęciliśmy się pracy. Stolarka okienna to nasza misja. Pomagamy klientom w zakupie okien w 220 miastach w kraju. Elementem wyposażenia, jaki dostaniesz w Twoje-Okna są rolety zewnętrzne oraz moskitiery. Do produkcji okien wykorzystywane są wyłącznie wysokiej klasy drewno selekcjonowane z certyfikatem, z drzew europejskich oraz egzotycznych. Przy wyborze okien trzeba znaleźć rozwiązania, które od razu zagwarantują wysoki komfort życia. Gwarantujemy naszym klientom serwis okien gwarancyjny i pogwarancyjny. Okna będące w sprzedaży przez naszą firmę cechują się niezwykłą różnorodnością, właściwościami i przede wszystkim wyglądem, dzięki czemu każdy klient jest w stanie wybrać dla Siebie odpowiednie rozwiązanie. Szeroki wybór różnego typu akcesoriów oraz indywidualne dostosowanie się do klienta gwarantuje solidność wykonania usług, a duże doświadczenie i wiedza zapewnia satysfakcję ze współpracy. Drewno uważane jest za jeden z najszlachetniejszych materiałów, który stosowany jest od wielu wieków w budownictwie. Oprócz tego nasze produkty zachwycają stylowym designem. Utrzymaliśmy je w prostej, minimalistycznej stylistyce, która nigdy nie wychodzi z mody. Nawet standardowa roleta zewnętrzna wyposażona w dodatkowe blokady chroniące przed podniesieniem pancerza od zewnątrz, z pewnością utrudni pracę włamywaczowi, nie mówiąc o innych jej zaletach. Naszą specjalnością są wysokiej jakości produkty z naturalnych materiałów. Nasza firma stale się rozwija, stawiając nie tylko na nowoczesne okna plastikowe, ale również na produkty energooszczędne, a także okna tarasowe i balkonowe. Twoje-okna jest firmą posiadającą duże doświadczenie, profesjonalizm i kompleksową obsługę w zakresie okien, drzwi, bram. Warto podkreślić w tym miejscu, że często sprzedawcy kuszą wizją rolet antywłamaniowych, a tak naprawdę jest niewielu producentów, którzy mogą się pochwalić taką certyfikacją swoich rolet. Podstawowym materiałem stosowanych do produkcji okien jest kantówka z sosny, dębu lub meranti. Z uwagą śledzimy rynek i nowe technologie, odwiedzamy targi, przechodzimy szkolenia, ciągle podnosimy własne kwalifikacje, by móc profesjonalnie doradzać i oferować usługi montażowe na najwyższym poziomie.

Oferta firmy

W ofercie handlowej posiadamy:
- rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne
- moskitiery
- okna drewniane, plastikowe aluminiowe
- bramy garażowe
- okna tarasowe i balkonowe


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, a także bram garażowych oraz podłóg drewnianych i paneli podłogowych najlepszych polskich i zagranicznych producentów.
RetroCegła to firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą płytek, wykonanych z tradycyjnych, ponad stuletnich cegieł dekoracyjnych.
Farby Kabe – producent wysokiej jakości artykułów do remontu oraz chemii budowlanej oferuje swoim klientom obszerny asortyment farb, systemów ocieplania ścian oraz tynków cienkowarstwowych.