Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o. - Dobrotliwy.com.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Towarowa 46,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Biuro
betoniarnia.betomex@gmail.com
798 460 460
15 864 44 19

Dane firmy:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o.
NIP: 6690500716
REGON: 008121068

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Towarowa 46, Staszów, Polska

Opis firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Betomex Sp. z o.o.

Jeżeli planujesz budowę, jesteś inwestorem i po prostu szukasz sprawdzonego dostawcy, producenta betonu to dobrze trafiłeś. Wśród firm w woj. Świętokrzyskim na pewno na uwagę zasługuje firma BETOMEX z miasta Staszów. O firmie wiedzą wszyscy w branży budowlanej, gdyż cechuje ich duża wydajność, terminy i świetna koordynacja działań zespołu zarządzającego. To synchronizacja dostaw, pełna przepustowość i docelowo doskonały beton. Oczywiście poza betonem firma posiada inne produkty w ofercie jednak to on determinuje działania i realizuje większość zapytań. Jesteśmy ogromnym producentem, zapewniamy stabilną współpracę.

Oferta firmy

Jeżeli chodzi o BETOMEX to oczywiście betoniarnia stanowi główny produkt firmy. Aczkolwiek warto zwrócić uwagę, że poza betonem towarowym, konstrukcyjnym w różnych rodzajach dla różnych potrzeb, firma to także duży producent asfaltu. Asfalt i nawierzchnie oraz budowa dróg to kompleksowa oferta. Firma BETOMEX posiada duży park maszynowy, doskonałe referencje. Realizujemy dużo zleceń dla samorządów, doskonała współpraca. Zachęcamy do skorzystania z oferty:
- budowa dróg,
- budowa parkingów,
- budwa placów,
budowa ulic.
W ofercie skoro mowa o asfalcie i budowie nawierzchni oczywiście także:
- stabilizacja gruntu,
- podbudowa,
- podbicie podłoża pod docelowe inwestycje.

Całość wieńczą usługi jak dźwigi. Wynajmujemy dźwigi samojezdne wraz z operatorem. Wynajem krótko i długo terminowy. Przy kontraktach owocne warunki współpracy. Posiadamy żurawie mobilne 55 i 90 ton udźwigu. Firma nasza poza wynajmem dźwigów to także wynajem pomp do betonu. W ofercie specjalistyczne pompy na wynajem.

Pełna oferta to nie tylko Staszów, to także miejscowości takie jak:
Obrazów, Lipnik, Sandomierz, Bogoria, Klimontów, Chmielnik, Iwaniska, Łagów, Rytwiany, Maćkowice, Raków, Samborzec, Tarnobrzeg , Oleśnica, Stopnica, Łubnice, Osiek, Daleszyce, Szydłów, Gnojno, Tuczępy, Pacanów, Połaniec, Solec-Zdrój, Busko-Zdrój, Nowy Korczyn, Łoniów, Koprzywnica.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

AluMaster to producent drabin aluminiowych.
Okna to dla nas całe życie.
Dystrybutor stolarki okiennej i drzwiowej, a także bram garażowych oraz podłóg drewnianych i paneli podłogowych najlepszych polskich i zagranicznych producentów.