MAR - TRANS - Dobrotliwy.com.pl

MAR - TRANS

Dane adresowe:

Lotnicza 58,
80-297 Miszewo
pomorskie

Dane kontaktowe:

biuro@halorent.pl
664 303 303

Dane firmy:

MAR - TRANS
NIP: 5891974975
REGON: 220921787

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Lotnicza 58, Miszewo, Polska

Opis firmy MAR - TRANS

Dysponujesz prawem jazdy, lecz nie posiadasz samochodu? Musisz w jakiś sposób dotrzeć do pracy, a Twój samochód jest aktualnie w warsztacie?

A może jesteś właśnie na wczasach i dotarłeś tu pociągiem i chciałbyś pojeździć po okolicy, nie będąc skazanym na komunikację miejską? Dzisiaj, w wielu lokalizacjach, wcale nie musisz - a to wszystko dlatego, iż prężnie działa wypożyczalnia samochodów, oferująca wiele pojazdów różnej klasy w niesłychanie atrakcyjnych cenach już od jednego dnia - wynajem może być krótko oraz długoterminowy. Koszt jest uzależniony od rodzaju i jakości samochodu, jak również od długości wynajmu.

Wypożyczalnia samochodów z Gdańska działa w całym Trójmieście i okolicznych miejscowościach, obejmuje swoją działalnością także teren lotniska w Gdańsku. Obecnie już nie musisz być skazany na autobus, tramwaj czy pociąg. Podróżowanie nigdy przedtem nie było tak proste i tak przyjemne.

Oferta firmy

Firma Halorent to znana trójmiejska wypożyczalnia samochodów oferująca samochody osobowe, busy, samochody dostawcze oraz autolawety. Więcej informacji na halorent.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii