Łukasz Popielarz Fotografia - Dobrotliwy.com.pl

Łukasz Popielarz Fotografia

Dane adresowe:

Prusa 43/4,
72-315 Resko
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Fotograf ślubny Łukasz Popielarz
biuro@lukaszpopielarz.pl
725-416-686

Dane firmy:

Łukasz Popielarz Fotografia
NIP: 2530261488
REGON: 320869799

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Prusa 43/4, Resko, Polska

Opis firmy Łukasz Popielarz Fotografia

Łukasz Popielarz to znany i ceniony fotograf zajmujący się głównie fotografią ślubną. Fotograf ten jednak nie ogranicza się do zdjęć ślubnych. Jedną z jego pasji jest fotografia reportażowa. Fotograf ten posiada niesamowite wyczucie chwili dzięki czemu jego zdjęcia zaskakują wyjątkowością i niepowtarzalnością. Jako fotograf ślubny realizuje nie tylko swe pragnienia, ale przede wszystkim tworzy wyjątkową pamiątkę dla Państwa Młodych. W jego pracach urzeka zwłaszcza nieszablonowe podejście do tematu, świeże spojrzenie i umiejętność uchwycenia właściwej chwili. Jego zdjęcia posiadają to "coś" co wspomina się przez długie lata. Zdjęcia ślubne w wykonaniu Łukasza, to jedna z cenniejszych pamiątek tego wyjątkowego dnia.

Oferta firmy

Fotograf ślubny Łukasz Popielarz najczęściej pracuje na terenie Szczecina, ale swoje usługi fotograficzne świadczy w całym kraju. W jego ofercie znajdziemy na przykład:
- fotografię ślubną,
- plenery ślubne,
- zdjęcia krajobrazowe,
- fotografię portretową.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zafunduj sobie wspomnienia na całe życie! Ślub i wesele są jedynym w swoim rodzaju przeżyciem, z którego nie może zabraknąć niesamowitej pamiątki jaką są unikalne zdjęcia ślubne.
W jaki sposób powstało Studio Mietek Małek? Jego początki związane są z powstaniem pasji do fotografii, przejechaniem kawałka Europy i Ameryki Południowej na rowerze.