Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena - Dobrotliwy.com.pl

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951791519
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar Prost jest kraftowym miejscem na mapie Wrocławia, gdzie można spróbować regionalnego, wrocławskiego piwa. Browar Prost to nie tylko miejsce warzelniczo-magazynowe, ale i restauracja z przestrzenią bankietową, szkoleniowo-konferencyjną. Browar Prost położony jest w regionie Wrocławia Psie Pole, poza zgiełkiem rynku i wielkiego miasta. Do browaru kraftowego Prost warto wpaść na obiad, spotkanie ze znajomymi, rodziną czy z kumplem na przysłowiowe piwko. Piwa browaru restauracyjnego Prost kupisz w lokalu oraz dobrych sklepach specjalistycznych. Na miejscu zorganizujesz też nielichą imprezę dla najbliższych.

Oferta firmy

Browar Prost rozwija swoją ofertę dystrybucyjną, poszerzając nie tylko ofertę piw kraftowych, ale i sieć partnerów – odbiorców swoich produktów. Restauracja browaru Prost dba o ofertę gastronomiczną, oferując dania oparte na regionalnych produktach, sprawdzonych recepturach. Browar PROST oferuje wynajem swoich sal i salek pod różnego typu przyjęcia, imprezy, spotkania, bale. Ofertę uzupełniają usługi takie jak zwiedzanie browaru (gorąco polecamy!) oraz przeprowadzanie piwnych kursów sensorycznych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Restauracja z ogrodem Willa Fryderyka zaprasza do odwiedzin.
Restauracja włoska Da Pietro w Krakowie to jedna z pierwszych prywatnych restauracji w tym mieście, która działa już od 25 lat.