FallWork - Dobrotliwy.com.pl

FallWork

Dane adresowe:

Towarowa 35,
61-896 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@fallwork.pl
+48 61 662 75 00

Dane firmy:

FallWork
NIP: 7811846734
REGON: 301323859

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy FallWork

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Jest ukierunkowany przede wszystkim na studentów zainteresowanych pracą tymczasową. Działa także na rzecz pracodawców, proponując odpowiednich kandydatów na stanowiska według zapotrzebowania. Zatrudnienie tymczasowe, na stałe lub na zastępstwo – wszystko to można znaleźć wśród szerokiego wachlarza ofert z bazy ogłoszeń. Poszukiwani są m. in. kelnerzy, pracownicy gospodarczy i sprzedawcy. FallWork oferuje także kadrowo-administracyjną obsługę pracodawców. Biura znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Oferta firmy

- pozyskiwanie profesjonalnego personelu dla firm;
- leasing pracowników tymczasowych;
- pozyskiwanie personelu z zagranicy;
- udostępnianie ogłoszeń o pracy;
- obsługa kadrowo-płacowa przedsiębiorstw;


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Spodziewasz się kontroli z Sanepidu? Otwierasz prywatne przedszkole, żłobek, klub malucha czy punkt opieki nad dzieckiem i potrzebujesz przeprowadzić szereg badań środowiskowych, w tym pomiary oświetlenia w przedszkolu? Zadzwoń i umów się z nami na przeprowadzenie pomiarów.
Renomowana firma oferuje usługi w zakresie wdrażania systemów pomiarowo - rozliczeniowych mediów.
Podejrzewasz, że partner Cię zdradza? Czujesz się podsłuchiwany? Niepokoi Cię zachowanie Twoich współpracowników lub kontrahentów? Biuro detektywistyczne "Detektyw" proponuje Ci prędką, skuteczną i przede wszystkim dyskretną pomoc w rozwiązaniu Twojego kłopotu.