BumperBall.pl - Quad Biking - Dobrotliwy.com.pl

BumperBall.pl - Quad Biking

Dane adresowe:

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37,
30-815 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hello@bumperball.pl
577 387 641

Dane firmy:

BumperBall.pl - Quad Biking
NIP: 6572500072
REGON: 364767248

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy BumperBall.pl - Quad Biking

Czytelnicy brytyjskiego „Which?Travel” już po raz trzeci wybrali Kraków miastem nr 1 (2017 r.) na Starym Kontynencie. Stolica Małopolski pozostawiła w tyle ponad 40 europejskich potęg turystycznych, między innymi Paryż, Rzym i Neapol. Do miejsca na podium przyczyniła się bogata oferta, która bierze pod uwagę zróżnicowane preferencje odwiedzających miasto.

Z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku przygotowano wyprofilowane trasy do jazdy terenowej, wraz z wypożyczalnią quadów. Czterokołowce uznanych marek, 1 lub 2-osobowe mogą być wykorzystywane również do zwiedzania urokliwej podkrakowskiej okolicy. Dopuszczone do ruchu po drogach publicznych i ubezpieczone, czekają na miłośników błota, kurzu i adrenaliny. Dla mniej wprawionych, wraz z instruktorem do wynajęcia, dla nieznających tras, z przewodnikiem. Na miejscu do wypożyczenia dostępne są kaski i odzież ochronna. Obsługa posługuje się językiem angielskim.

Tanie przeloty, dobra relacja oferty w stosunku do ceny, kosmopolityczna atmosfera sprawiły, że do Krakowa z roku na rok przyjeżdża coraz więcej Brytyjczyków, a na ulicach miasta równie często, jak polski pobrzmiewa język angielski.

Oferta firmy

Atrakcje dla grup zorganizowanych dla zagranicznych turystów w Krakowie:
- Quad Biking Adventure
- Off-Road – 4×4 ATV Ride
- Go-Karting Race

I wiele wiele innych! Sprawdź na bumperball.pl!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Lost Room to zlokalizowana w Krakowie firma oferująca coraz popularniejszą również w naszym kraju rozrywkę typu escape room - polega ona na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia, a aby to zrobić trzeba wykonać szereg łamigłówek lub zagadek.
Chcesz wybrać się do najlepszych (najtrudniejszych lub najłatwiejszych) pokojów zagadek w Warszawie? Wybierz Escape the Game zlokalizowany w centrum stolicy.