AXO - Dobrotliwy.com.pl

AXO

Dane adresowe:

UL. KLAUDYNY, 34,
01-684 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

AXO Magdalena Rostkowska
info@axo24.pl
735 444 165

Dane firmy:

AXO
NIP: 7981392580
REGON: 362290167

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy AXO

Spodziewasz się kontroli z Sanepidu? Otwierasz prywatne przedszkole, żłobek, klub malucha czy punkt opieki nad dzieckiem i potrzebujesz przeprowadzić szereg badań środowiskowych, w tym pomiary oświetlenia w przedszkolu? Zadzwoń i umów się z nami na przeprowadzenie pomiarów. Dla Ciebie zgodnie z obowiązującymi przepisami wykonamy pomiary natężenia oświetlenia w przedszkolu, pomiary równomierności a także dokonamy sprawdzenia temperatury barwowej zainstalowanych w przedszkolu źródeł światła. Zadzwoń po wycenę!

Oferta firmy

Wykonujemy pomiary natężenia oświetlenia zgodnie z obowiązującymi normami. Posiadamy skalibrowany luksomierz z aktualnym świadectwem wzorcowania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pomiarów oświetlenia w Warszawie i okolicach!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
Renomowana firma oferuje usługi w zakresie wdrażania systemów pomiarowo - rozliczeniowych mediów.
Podejrzewasz, że partner Cię zdradza? Czujesz się podsłuchiwany? Niepokoi Cię zachowanie Twoich współpracowników lub kontrahentów? Biuro detektywistyczne "Detektyw" proponuje Ci prędką, skuteczną i przede wszystkim dyskretną pomoc w rozwiązaniu Twojego kłopotu.